Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Mega Money Hybrid - 200% zisk a 10% za doporučení! Návod jak začít

2. března 2013 v 1:43 | vydelky.blog.cz |  Mega Money Hybrid
Mega Money Hybrid - systém na vytvoření si pasivního příjmu je tady! Program jak vydělávat online se spustí již za neuvěřitelných šest dní a to 7.3.2013. Již podle jména "hybrid program". To znamená, že se jedná o program, který se skládá z více než jednoho způsobu vydělávání peněz online na internetu. Jak se dá v programu rychle vydělávat? Jednoduše a můžete začít vydělávat již sa 10 USD!
Mega Money Hybrid je programem, který přináší zkušení lidé a vám nabízí dva způsoby, jak vydělat peníze ...
  • jednoduchý 2% denně po 75 kalendářních dnů
  • flexibilní (přímka) cyklovač nabízí 200% návratnost
Když vstoupíte do programu Mega Money Hybrid budete moci koupit hybridní jednotky, které stojí pouze 10 dolarů. Každý Hybrid jednotka bude rozdělena do dvou, $ 5 jde do denního plánu, $ 5 jde do pružného cyklení (např. pokud si koupíte 300 dolarů v hodnotě hybridních jednotek, 150 dolarů budou umístěny v každodenním plánu a 150 dolarů bude umístěna v pružné cycler).To potenciálně vydělá ($5 x 2% x 75) + ($5 x 200%) = 17,5 dolar za každou Hybrid jednotku, to je 7,5 dolarů čistého zisku Hybrid Unit (Hybrid jednotky za 10USD)

Toto je výchozí bod programu, každá hybrid jednotka v Mega stojí peníze - Hybridních 10 dolarů, 10 dolarů bude rozděleno vždy do dvou; $ 5 do denního plánu a $ 5 do cycleru.

Zde jsou dvě vpodstatné věci:
  • Můžete koupit maximálně 20 hybridních jednotek ($ 200) v jedné transakci.
  • Mega Money Hybrid neúčtuje žádné poplatky za ukládání peněz nebo nákup hybridních jednotek

Denní plán

Zde jsou detaily k dennímu plánu. Pamatujte si, že 50% z vašich hybridních jednotek bude umístěno v Mega Money Hybrid denním plánu. Zde začnete vydělávat 2% denně po dobu 75 kalendářních dnů. Pokud začnete vydělávat s programem Mega Money Hybrid bude vám to vydělávat 150%. Je dobré mít nicméně na zřeteli jedno. 50% čistého zisku je 25%, kterých se automaticky vrací do Denního plánu, Vybírat si tedy budete moci 75% zisku. Což je slušné.

Například: Pokud si koupíte za 300 dolarů Hybridní jednotek, bude 150 dolarů umístěno v denním plánu. Získáte 2% x $ 150 = 3 dolary každý den po dobu 75 kalendářních dnů. Na konci funkčního období, se dozvíte další skvělou věc. A to to, že jste získali celkem 225 dolarů, ale budete pouze moci vybrat 75% z oněch 225%. To znamená: ( $ 225 - $ 150) x 75% = 56,25 dolar (37,5%) čistý zisk

Flexibilní Cycler

Pamatujte si, že 50% z vašich hybridních jednotek budou umístěno zároveň v Mega Money Hybrid flexibilní cycleru. Zde bude přiděleno Cycleru místo a musí být umístěno ve spodní části.

Shrnutí Mega Money Hybrid (MMH) systému online výdělku

Mega Money Hybrid je jednoduchý a nový program od spolehlivých majitelů a nabízí kombinovaný denní zhodnocení ve výši 2% (7dní v týdnu) po dobu 75 dnů s výkonný flexibilním cyclerem. Pokud cycler dokončí je Vám vyplaceno 200%. Plán pasivního příjmu je zajímavý a v tomto směru dlouhodobě udžitelný. Zisk je pasivní a není potřeba vyvíjet žádnou aktivitu ani sponzorovat nové členy. Majitelé Mega Money Hybrid mají dlouhodobé zkušenosti v tomto směru, mají několik dalších programů a to převážně zaměřené na obchodování na burze, což je výhoda na podporu pro zisk a dlouhodobou udržitelnost.

JAK Mega Money Hybrid FUNGUJE ?

Abyste začli vydělávat online si stačí koupit 1 Hybridní jednotku za 10$. Takovouto reklamní jednotku si vlastně koupíte. V tomto je Mega Money Hybrid podobný programu Banners Broker. (Vícce se o Banners Broker dozvíte v této sekci ZDE.) S každou jednotkou v Mega Money Hybrid programu, kterou koupíte dostanete 500 kreditů na bannerovou reklamu a 500 kreditů na textovou reklamu.

Referenční systém Mega Money Hybridu - získejte 10% z vašich členů týmu

Pokud systém Mega Money Hybrid programu na pasivnáí příjem doporučujete, tak můžete urychlit i Cycler systém samotný. Pokud někoho nasponzorujete obrdžíte 10% pokud budete mít pozici v řádku a váš přímý člen vašeho týmu si také zakoupí pozici (za 10USD). Z první generace přímých lidí máte 6% a z druhé linie 4%.

Tak aby Cycler doopravdy vydělával rychle, jsou tu 3 pravidla:

10% se přímo plní pro sponzora: Pokud máte pozici v Cycleru a váš referral (přímý referral) si též zakoupí pozici získáte 10% přímo přidáno do vaší pozice, takže můžete vs pozicí ycyklovat rychleji.

10% se přímo plní pro vaši vlastní pozici: Pokud máte vlastní pozici v linii a zakoupíte si další pozici tak následně též získáváte 10% přidáno do vaší nejvyšší pozice (nejvyšší k vrcholu), kterou máte v linii, tak abyste mohli vycyklovat opět rychleji.

75/25 rule: Z vašich zisků máte na výběry k dispozici vždy 75% a 25% se vrací zpět do samoobjednávacího programu. S vaším samoobjednáním si můžete opakovaně dokupovat další Hybridní jednotky, nejen tak, abystě mohli nechat bšžet linii s pozoicemi, ale budete i schopni urychlit linii s pozicemi právě díky oněm 10%, které se přidávají k vaší pozici. A to se děje pokaždé, když si přidáte( dokoupíte) každou další Hybridní jednotku do linie.

Jak se zapojit?

Zdarma se zaregistrujte ZDE:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karel Louša Karel Louša | E-mail | 8. září 2013 v 14:29 | Reagovat

Dobrý den,chtěl jsem se zaregistrovat do
Megamoneyhybrid,ale nejde to.Napište jak to udělat a zda to opravdu funguje.
Děkuji     Karel louša

2 Ekonom Ekonom | 15. dubna 2014 v 22:36 | Reagovat

Zase další podvodníci...

3 Míla Míla | E-mail | Web | 28. června 2015 v 18:08 | Reagovat

Lepší je začít s eshopem a nezkoušet nějaký přivýdělky. Pro vlastní eshop je vhodné znát Prestashop, zajistit si hosting, support a začít s byznysem třeba v prodeji věcí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama