Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Představuji vám nový byznys! A je to tady!

4. února 2013 v 23:21 | vydelky.blog.cz |  +výdělek na internetu+
Před časem jsem vás informoval, že sem přidám dva nové projekty. Je to tady! Představuju jeden z nových projektů, které se chystají spustit. Jsem nadšenej z tohohle prvního projektu, který se teď souští hned ze dvou důvodů. První je fakt, kdo za projektem stojí a druhý je obor, ve kterém se tento projekt spouští!A o čem tenhle nový globální byznys bude? Představte si následující:


"Představte si, že byste byli u zrodu platebních karet. Představte si sebe, jak dnes na každé platební transakci získáváte malý podíl... Nyní máte příležitost být na začátku nového globálního byznysu v oblasti technologických služeb, který si klade za cíl zlepšit život ve městech. Nevyžadujeme žádné poplatky ani závazky. Jen profitujte ze sdílení skvělé služby v rámci Vaší komunity. Je jenom na Vás, kolik času investujete."

Takhle se oficiálně představuje nový projekt pod webovou adresou:

Zapojte se do něčeho nového!

Projekt začíná oficiálně až za 28 dní. Předregistrace je ZDARMA. Klikněte na tento odkaz http://www.joinsomethingnew.com/cs/myfreedom, a získejte emailem potvrzovací email na předregistraci. Více informací naleznete i na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Bu%C4%8Fte-na-za%C4%8D%C3%A1tku-nov%C3%A9ho-glob%C3%A1ln%C3%ADho-byznysu/342972526699

Takže jestli chcete být u něčeho novýho hned od začátku, ZDE je jedinečná příležitost!

Zaregistrujte se a získejte více detailů dříve než ostatní.

Detaily nového globálního byznysu "Přidejte se k něčemu novému!":

O čem je tento projekt?

Cílem projektu je stát se světovým zprostředkovatelem běžné služby, kterou každý den využívají miliony lidí, a to díky modernímu technologickému řešení.

Proč je o projektu zveřejněno tak málo informací?

Celý projekt je plánován ke spuštění v březnu 2013. Protože chceme, aby naše služba byla dostupná globálně, potřebujeme pomoc šikovných marketérů. Ti pak umožní projekt v krátké době rozšířit online po celém světě, a to díky své stávající nebo nově vybudované komunitě. Rádi bychom sdělili více, ale ohrozilo by to naši konkurenční výhodu do doby plného spuštění služby, a tím i možnost marketérů na této službě společně profitovat.

Za co můžu očekávat odměnu?

Chceme, aby naše služba byla v krátké době dostupná globálně. Proto jsme se rozhodli šířit naši službu moderně: s pomocí komunit marketérů po celém světě. Každý schopný marketér (s pomocí své komunity) pak bude podle své úspěšnosti odměněn.

Bude mě to něco stát?

To hlavní co od vás potřebujeme je vaše nadšení a schopnost efektivně šířit využití naší nové služby, která má každodenní využití všude na světě. Nežádáme po vás žádné poplatky, ani jiné podobné závazky. Čas, který do tohoto investujete, bude jen na vás.

Můžu do své komunity přizvat marketéry z celého světa?

Ano. Navíc jako v jakémkoliv jiném byznysu je zde výhodou zaplňovat mezery na geografickém trhu.

Jak vůbec zvací kód funguje?

Zvací kód slouží k tomu, aby bylo možné jednoduše budovat vlastní komunitu marketérů a mít o ní přehled. Při přihlášení nového člena vaší komunity budete na tuto skutečnost upozorněni automatickým emailem. Výhodou bude mít těsně před spuštěním naší služby co největší komunitu marketérů, kteří jsou připraveni šířit službu ke konečnému využití.

Co bych měl říci ostatním, když se rozhodnu je přizvat do projektu se svým zvacím kódem?

Můžete jim například sdělit, že se chystá spuštění služby, která má každodenní využití ve městech po celém světě. Pokud chtějí být u toho a podílet se na globálním růstu této služby, můžou se také registrovat a po spuštění profitovat ze své marketingové aktivity. Kompletní informace se však dozví až po spuštění služby, aby nebyla ohrožena naše konkurenční výhoda. Ti, koho hodláte pozvat do své komunity nemají co ztratit, kromě minuty, kterou registrace zabere. Pak už jde jen o to, být u toho!

Měl bych použít referenční kód nebo svoji přezdívku jako zvací kód pro šíření a budování své komunity?

Záleží jenom na Vás, případně na situaci. Výsledek je stejný. Někdo použije osobnější způsob (přezdívka/nick) a někomu přijde použití referenčního kódu více profesionální.
Předregistrace do nového byznysu ZDE.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | E-mail | Web | 28. června 2015 v 15:43 | Reagovat

Vypadá to zajímavě. pro mě se stal stabilním výdělkem vlastní eshop. Našla jsem odborníky na Prestashop, kteří mi s ním pomohli a vydělávání mohlo začít.

2 Anna Mercová Anna Mercová | Web | 15. března 2016 v 7:37 | Reagovat

http://vasuspech.cz/jak-si-uspesne-plnit-sve-sny/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama