Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

PayPal mění servisní firmu pro oblast EU

28. května 2007 v 17:27 | AffiliateCZ |  PayPal.com
Praha, 28.5.2007 (iHNed.cz)
Současná servisní společnost pro oblast Evropské unie PayPal (Europe) Ltd. je britskou firmou regulovanou a povolenou FSA (Financial Services Authority) jako elektronická měnová instituce. Toto povolení umožňuje systému PayPal poskytovat své služby v rámci EU.
Od 2. června vznikne nová PayPal společnost - PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A., která se stane servisní společností právě pro EU. Jedná se o lucemburskou firmu regulovanou CSSF (Commission de Surveillance du Secteur Financier).
Všechny PayPal účty budou automaticky převedeny do této nové společnosti včetně podmínek užívání systému. Nová společnost také 2. června vydá novou verzi podmínek užívání (User Agreement a Privacy Policy). Nová verze by měla být mnohem více uživatelsky přívětivá.
PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovánými emailovými adresami. Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí být embossovaná (např. VISA nebo ECMC). Alternativou je platit těmito kartami přímo na internetu (tím se ovšem zvýšeno riziko podvodu, protože je nutno zadat informace o platební kartě přímo cílovému subjektu).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama