Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Chcete vydělávat z reklamy jiných? Taky to jde!

9. srpna 2006 v 11:13 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Chtěli by jste začít vydělávat z něčí cizí reklamy? Využijte Nejmedia - Výměna reklamy
I to je méžné, nevěříte? Zaregistrujte se do programu Nejmedia.cz a přesvěčte se sami! Na čem a kolik můžete vydělávat?
V případě, že získáte nové uživatele do systému Nejmedia.cz . Pokud do systému přivedete nového člena - webmástera, který se zde zaregistruje, budete za něj trvale dostávat odměny. Čím více webmásterů pod sebe přivedete, tím vetší zisky z nich budete mít. Větší zisky budete mít, pokud se Vám podaří pod sebe přivést kvalitního webmástera, který bude vyměňovat hodně reklamy. Právě z toho budete mít zisky - provize z každého otevřeného popunder okna a z každého prokliknutého banneru. Pokud tedy pod sebe přivedete zhruba 5 uživatelů, kteří budou stejně "výkonní" jako Vy, budete vydělávat dvojnásobek.

Vícevrstvový systém
Tento referenční systém má více vrstev, takže pokud uživatel pod Vámi zaregistruje nového člena, tak i z něj budete mít provize! U textových bannerů má tento systém 4 vrstvy, u popunder oken pouze jednu.
Textová reklama vyměňuje pouze skutečné prokliky a její výměnný poměr je 4:3. Přímá odměna vlastníkovi reklamní plochy za prokliknutí banneru je 0.75 kreditu.
Úroveň
1
Úroveň
2
Úroveň
3
Úroveň
4
Prokliknutí textové kampaně [procenta]10%8%5%3%
Prokliknutí textové kampaně [kredity]0.080.060.040.02
Popunder reklama
Popunder reklama vyměňuje pouze otevřená popunder okna a její výměnný poměr je 10:9. Přímá odměna vlastníkovi reklamní plochy za otevření popunder okna je 0.9 kreditu.
Úroveň
1
Otevření popunder okna [procenta]5%
Otevření popunder okna [kredity]0.05

Jak získat webmástery?

První předpoklad je být zaregistrován v systému a v sekci Odkazy nalézt svůj referenční odkaz. Tento odkaz můžete umístit na Vaše stránky, přikládat k podpisu v emailech, nebo ho poslat kamarádovi, aby vyzkoušel náš reklamní systém. V žádném případě se však nedovoluje spamovat, šířit viry nebo jinak nezákonně propagovat náš systém.
Pokud na Váš odkaz někdo klikne a zaregistruje se, je automaticky pod Vámi. Jeho to nic nestojí a Vy máte provize. Pokud na Váš odkaz někdo klikne, nemusí se zaregistrovat hned, může se vrátit třeba až za měsíc, a přesto bude zaregistrován pod Vás.
(převzato z www.nejmedia.cz)
Proč se o to nepokusit? Začněte vydělávat z reklamy již nyní! Registrovat se zdarma můžete ZDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama