Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Keywords aneb jaká hesla používat

29. května 2006 v 13:22 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Jaká hesla používat řpi propagaci vašich stránek? Vaše stránky by měly být i obsahem co nejblíže tomu, co se snažíte propagovat. tedy v samotném textovém obsahu stránek je důležité mít ona klíčová slova zakomponovaná.
Co rozhodně nedoporučujeme:
Vyhledávače jsou chytré a za vaše triky vás mohou i potrestat. často se setkáváme se stránkami, které na konci, popřípadě i uprostřed umístí celý několika stránkový seznam klíčových slov. Tento seznam je i skoro nečitelný nebo není vůbec vidět, což je to nejhorší, co můžete pro své stránky udělat. A proto nevkládejte tyto seznamy klíčových slov, zmenšených na 4 písmo, popřípadě neviditelných (psaných bílým písmem), je to doopravdy to nejhorší co můžete udělat. Vyhledávač poté, co takovou skutečnost zjistí, vaše stránky ze svého katalogu jednoduše vyhodí.
V případě, že tento seznam chcete někde na strínkách mít, udělejte to zcela viditelně a legálně, jednoduše jej uveďte seznam klíčových slov, nebo podobným způsobem.
Je dobré si rozmyslet i různá spojení jednotlivých slov, aby jste vytvořili to správné klíčové spojení, které bude pro vás to pravé. Rozhodně doporučujeme ještě jednu věc, nezapomínejte na hesla s chybama, jsme přeci jen a jen lidé.
Tady je seznam možných hesel, tedy klíčových slov, které by jste neměli opomíjet:
výdělek na internetu, peníze přes internet, výdělky. Vydělat peníze, vydělej, zdarma. Výdělek přes internet. Možnosti výdělku, vydělat peníze na internetu. Práce doma prace. Zadarmo, egold, e-gold, scripts, scripty, script. epenize, egold scripts, egold script, peníze zadarmo. Výdělek na internetu. Vydělat přes internet. Výdělek přes internet. Výdělek, výdělek. výdelek, vydelek. E-gold exchange. autosurf, ptr, ptc, pts, ptr, ptp, money. výdělek na internetu, Nejlepší egold výdělek. Peníze přes internet. Výdělek přes internet. výdělek, vydelek, výdělek přes internet. výdělek na internetu, vydělat. peníze na internetu, peníze přes internet, zadarmo. Peníze přes internet zadarmo. Výdělek přes internet. Možnosti výdělku, výdělek na internetu, vydělat peníze na internetu. peníze přes internet. Výdělečné příležitosti. Výdělek zdarma. Výdělek pro každého. Výdělečné Práce doma. Práce a prace výdělky a vydělky vydělat vydělej. Možnosti výdělku, výdělek na internetu, vydělat pená­ze na internetu. pená­ze přes internet. Výdělečná přležitosti. Výdělek zdarma. Výdělek pro každého. Výdělečná práce doma. Práce a prace výdělky a vydělky vydělat vydělek. Egold e-měna a výdělek e-goldu. Nejlepší informace o egoldu a výdělku na internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 En101 En101 | E-mail | Web | 19. června 2006 v 1:51 | Reagovat

Skvělé rady. Díky.

2 En101 En101 | E-mail | Web | 19. června 2006 v 1:52 | Reagovat

Skvělé informace. Díky.

3 Martin Martin | Web | 4. září 2007 v 22:48 | Reagovat

Agloco je sice hezké, ale zbytečně zabírá místo na monitoru... Zkuste http://www.jaknapenize.kvalitne.cz

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama