Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Vydělávejte IQtesty, provizní systém platí za SMS

28. března 2006 v 22:21 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Jak to funguje ?


Vyhodnocení IQ testu je zpoplatněno formou SMS. Zaplatíme Vám 3 Kč za každou SMS, kterou odešle návštěvník, který přišel přes odkaz s vaším ID. Počítají se Vám i SMS lidí, kteří přišli s Vaším ID na stránku s registrací do provizního programu a potom si udělali test. Hodně webmasterů si po registraci zkouší udělat IQ test (samozřejmě přes svoje ID), aby zjistili, jestli jim přibude SMS. Tato SMS (i návštěva) se Vám nezapočítá, protože pro připsání SMS je rozhodující ID, přes které jste přišli na tyto stránky poprvé (systém si ho pamatuje pomocí cookies 24 hodin), a to nemohlo být Vaše, protože poprvé jste sem museli přijít přes ID někoho jiného, protože jste ještě nebyli zaregistrováni. Ostatní návštěvníci přijdou z Vašich stránek poprvé přes Vaše ID, a proto se pochopitelně budou tyto SMS všechny počítat Vám. Podle našich dosavadních zkušeností SMS odešle nejčastěji každý druhý až dvacátý návštěvník (Velmi záleží na mnoha faktorech, z různých adres jsou konverzní poměry různé). Pokud chcete hlavně propagovat IQ test a na webmastery pod Vámi se moc nechcete soustředit, tak odkazujte na tuto adresu: http://iq-test.stylove.com/?id=1022&ref=affiliate Místo slova "default" můžete použít jakékoli slovo 1-10 znaků dlouhé, které tvoří jen malá písmena bez háčků a čárek, nebo číslice. Potom budete mít ve statistice zvláštní řádek pro každé takové slovo.
Webmasteři pod Vámi
Zaplatíme Vám 0.3 Kč za každou SMS, kterou odešle návštěvník, který přišel přes odkaz s ID webmastera, který se registroval přes odkaz s Vaším ID. Počítají se Vám i webmasteři, kteří přišli přes Vaše ID přímo na titulní stránku IQ testu, a tam klikli dole na odkaz "Výdělek pro webmastery". Pokud chcete hlavně nabírat pod sebe webmastery, tak odkazujte na tuto adresu: http://iq-test.stylove.com/registrace.php?id=1022&ref=affiliate Místo slova "default" můžete použít jakékoli slovo 1-10 znaků dlouhé, které tvoří jen malá písmena bez háčků a čárek, nebo číslice. Potom budete mít ve statistice zvláštní řádek pro každé takové slovo.
/Je dobré mít svoje internetové stránky, do kterých nakopírujete náš HTML kód. Kompletní návod, jak si vytvořit stránky najdete na www.jakpsatweb.cz.
(text převzat ze stránek www.iq-test.stylove.com)
Zde si můžete vyzkoušet i jiný systém s IQ testem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Duk Duk | Web | 13. října 2006 v 21:05 | Reagovat

Zajímavý test

2 Caránková Caránková | E-mail | 10. prosince 2006 v 18:01 | Reagovat

Ve vašem testu je napsáno, že získám 1.číselnou hodnotu IQ

2, Počet správně zodpovězených otázek

3, Správné odpovědi k otázkám včetně obrázků

4, Vaše zařazení v populaci vzhledem k ostatním

Cena SMS je 50 Kč. Zaslali jste mi pouze číselnou hodnotu IQ a počet

správně zodpovězených otázek. Druhou část jsem nedostala.Takže to

pošlete na můj email nebo mi vraťte 25 Kč. Caránková

kód SMS je nno4djpkto

3 AffiliateCZ AffiliateCZ | 24. ledna 2007 v 20:31 | Reagovat

Vážená paní Caránková,

nejsme poskytovatelem IQ testu, proto Vám doporučujeme, aby jste se se svým problémem obrátila přímo na stránky, kde jste test spustila.

Za obsah odkazů z těchto stránek neneseme žádnou odpovědnost mi, ale poskytovatelé těchto stránek.

Děkujeme za pochopení.

AffiliateCZ

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama