Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Srovnání Emailing.cz - Info Mail.er.cz - EfektMail.cz

14. března 2006 v 13:24 | AffiliateCZ
Tak kde se vydělá nejvíce?
Emailing.cz přišel z níže srovnávanými ostatními emailovámi reklamními systémy na český trh jako první, tudíž je asi nejznámější. Tento faktor je na jednu stranu výhodou, ale na druhé straně, je do tohoto systému zapojen skoro každý. Jasnou nevýhodou je, že postupně bez aktivity, tedy pokud nezískáváte nové referely, ztácíte samotný výdělek. Toto hodnotíme jako jedno velké mínus systému.
EfektMail.czje velice podobný systém Emailing.cz, takový malý bratr, protože rozhodně nedosahuje takového záběru, tedy počtu členů, jako Emailing.cz. To je jedna z jeho předností. Referelový systém je nastaven tak, že výdělky, které vám vygenerují první referelové, ihned vidíte na svém online účtě, a hlavně - nepřijdete o ně, jako je tomu v případě Emailing.cz, neztrácíte to, co jste si vydělali. hlavně z tohoto důvodu vychází tento systém lépe než Emailing.cz, ale to je na každém z vás. Tato nevýhoda je zjevně patrná u začátečníka, který se čerstvě zaregistruje. Až 2,90,-Kč za mail! + Bonus za registraci 10,-Kč
Nakonec se zmíníme o novém emailovém reklamním systému, který by měl být spuštěn od dubna. Zatím zde nemůžete vydělávat, pouze získávat referely. Samotný systém je nastaven stejně jako u Efektmail. máme tu i referelový systém na 5 úrovních. Aby systém zaujal, nabízí za mail až 3, 60 za 1 mail a 15,- Kč za registraci! No uvidíme, co přinese realita, ale rozhodně se vyplatí nezahálet se již teď předregistrovat se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarmila Petrovská Jarmila Petrovská | E-mail | Web | 14. dubna 2006 v 8:27 | Reagovat

Zatím jsem vydělala jen nepatrnou částku,která nestojí ani za řeč.Není mi jasné,proč mám někoho nutit,aby se připojil,připomíná mi to hry na př.typu Letadlo, Skyling a pod.Petrovská

2 AffiliateCZ AffiliateCZ | Web | 18. dubna 2006 v 11:40 | Reagovat

Vážená paní Petrovská,

všechny provizní systémy na internetu, tedy převážná část z nich, které nabízí možnost přividělat si pomocí čtení mailů, fungují na bázi networkmarketingu, tedy multilevelmarketingu (několikaúrovňového). Ať se Vám to líbí, nebo ne, je tomu prostě tak. Tento způsob distribuce a propagace je velice rozšířený, jistě znáte firmy jako Oriflame, Avon, Amway, FM, atd, jejichž distribuce je založená právě na tomto systému. U těchto firem se rozhodně nejedná o "letadlo", to už by dávno skončily. O letadlo by se jednalo v případě, kdyby jste dané firmě musela zaplatit určitou čásku bez nějaké protihodnoty a už by jste ji nikdy neviděla. bohužel se tací ještě najdou. Takovéto quasifirmy parazitují na tomto způsobu distribucce.

Na našich stránkách rozhodně neprezentujeme žádné takovéto firmy.

Jestě k tomu donucování, je zcela na každém, kdo klikne na Váš odkaz a kam ho naopak umístíte Vy sama, takže nikoho nenutíte. Jen Vám můžeme doporučit jediné, čím více odkazů, tím více referelů a peněz.

S pozdravem AffiliateCZ

3 lord lord | E-mail | Web | 4. prosince 2008 v 19:47 | Reagovat

Ahoj mne se jeste nepodarilo videlat na nicem porad jedu manualni praci

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama