Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Získejte zadarmo až 60,- euro za registraci!

22. února 2006 v 15:13 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Vydělete si až 60,-euro za jednu smouvu! ProfiWIN.de
A jak to funguje? www.profiWIN.de je německý portál, který se zabývá výherními sázkami, soutěžemi, atd. Zaregistrujete se zde, zaplatíte určitý obnos (v eurech) a profiWIN vás zaregistruje do stovek soutěží, kde můžete samozřejmě vyhrát! Vyhrát se dá cokoli: auto , notebook, mp3 player, ...
U www.profiWIN.de uzavře případný zákazník smlouvu minimálně na 2 roky a platí měsíčně 5,-euro. Vy z toho máte 50%! To je 2,50,- Euro měsíčně minimálně na 2 roky! V případě, že bude zákazník platit tuto čásku dál, získáváte 2,50,- euro neustále!
60,- Euro za uzavření smlouvy se vztahuje na případ, že si návštěvník uzavře smlouvu s ProfiWIN.de minimálně na 2 roky. Vy poté obdržíte za každého získaného účastníka zmíněných 60,- euro, za 24 měsíců - měsíc=2,5 euro provize= zmíněných 60,-euro za smlouvu!
V případě, že bude zákazník platit ročně, získáváte též 50% z poplatku, který zaplatí! To samé samozřejmě bude rok co rok, co bude zákazník platit!
Více jak 75% všech účastníků hrají většinou déle než je minimální délka smlouvy, kterou uzavřou. To znamená: je zde velká pravděpodobnost, že si vyděláte daleko více než jen 60,-Euro za uzavření smlouvy!
Jak se registrovat?
Klikněte na tenhle odkaz, kterým se doastanete na úvodní stránku ProfiWIN.de.
Klikněte na Anmeldung.(přihlášení) Poté vyplňte formulář bez diakritiky:
Name, Vorname - jméno, příjmení:
Straße Haus-Nr.- Ulice, číslo domu:
PLZ / Ort: PSČ/ Město:
Land - země: ČR
další věci jsou asi jasné,
Geburtsdatum: je datum narození.
A stisknete anmelden.
Poté co se zaregistrujete, je pro vás důležitý odkaz: Werbemittel (prostředky pro reklamu), kde naleznete potřebné odkazy a bannery ve všech možných variantách a velikostech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama