Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Výdělky s výměnným systémem Topcz.net

22. února 2006 v 13:30 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Vydělávejte surfováním na internetu! TopCz.net
Jak systém funguje?
Systém je založen na vzájemné výměně stránek uživatelů. Proces výměny je automatizován s plnou statistikou množství Vámi prohlédnutých stránek a množství zobrazení Vašich stránek. Vše je postaveno na bázi získávání a utrácení kreditů. Při registraci do systému volný člen získává do začátku 500 volných kreditů, platící člen 1000 volných kreditů. Platící členi navíc získavají prémie v počtu 1000 volných kreditů vždy na začátku nového měsíce jejich placeného členství.
Jak funguje kreditní systém?
Systém je nastaven tak, že KAŽDÝ člen za prohlédnutí jedné cizí stránky získá 1 kredit. Zobrazení jeho stránky ho stojí 1 kredit. Takže zobrazovací poměr je 1:1. Kredity, které si vydělávate prohlížením stránek ostatních uživatelů, vám systém automaticky načítá do vašeho celkového účtu. NEPŘIDĚLUJE tyto kredity jednotlivým vašim stránkám. Proto je nutné se čas od času podívat na stav účtu a stav kreditů u vašich stránek. Jakmile máte u stránky mínusovou položku kreditů, nebo nulu stránka se nezobrazuje. Klik na šipku vpravo od řádku - stav účtu a přidělit jednotlivým stránkam počet kreditů podle toho kterou stránku preferujete aby se vícekrát zobrazovala. Systém je nastaven tak, že po zobrazení určitého množství stránek, přidělí surfaři prémii 5 -10 volných kreditů.
Kolik mohu vložit stránek do systému?
Volný člen může vložit 3 své stránky, platící člen 6 stránek. Znovu však připomínám, zkontrolujte si své stránky, než je do systému vložíte. Stránka, kterou vložíte do systému NESMÍ obsahovat kód na otevření vyskakující PopUp stránky. V mnoha případech podnikatelé mají na stránce kód pro Popup stránku, která otevírá i několik Popup stránek za sebou. Každá taková stránka bude vyřazena. Podobně nevkládejte do systému stránky jenž "ruší rámy" (například AUKRO, OD EVA apod). Při načtení takové stránky tato zruší rám s časomírou a systém havaruje.
Jaké jsou další možnosti propagace mých stránek?
AutoHits TOP-CZ můžete využít k dalším dvěma způsobům propagace Vašich stránek, nebo produktů. a) vložení reklamního banneru, nebo stručného textu do oblasti PTC (Pay to click). Tyto bannery, nebo texty se Vám zobrazí při kliknutí na odkazovou linku "Oblast platby za klik". Cena není stanovena na počet impresí (zobrazení), ale na počet kliknutí ostatními uživateli, přičemž při kliknutí na banner, se zobrazí na celou obrazovku Vámi vložená stránka na dobu 30 sekund. Teprve po uplynutí této doby obdrží uživatel platbu za klik.

b) vložení reklamního banneru do horní části surfovacího baru. Tam je nainstalován systém rotace vložených bannerů, kdy vždy při otevření a načtení nové stránky, se zobrazí další banner. Cena za vložení je stanovena na počet impresí (zobrazení) banneru.

Jsou ještě jiné možnosti výdělků kreditů
Ano, další příjem kreditů můžete docílit z tzv. referralů, t.j. z uživatelů, kteří se registrovali pod Vaši referral URL. Z každého zaplaceného člena, který se registroval pod vaši URL.

Další možnost jak vydělávat kredity je z reklamních bannerů a textů umístěných v oblasti PTC (Oblast platby za klik). Za každé kliknutí na reklamní banner, nebo text v této oblasti a prohlédnutí stránky jenž se otevře na dobu 30 sekund, Vám systém připíše stanovený počet kreditů. Počet kliknutí je však omezen na jednou denně na každý reklamní banner, nebo text.
Jak mohu získat kredity, když nemám čas na surfování?
Kdo nemá čas na surfování, může si kredity potřebné pro zobrazování jeho stránek zakoupit za hotovost. Ve Vašem účtu kliknout na odkaz "Koupit" poté vybrat spodní rolovací menu, v něm vybrat zakoupení kreditů (credits), platební možnost Převod-kredit, klik na Preview a poté potvrdit platbu přes tlačítko Koupit. Ceník na zakoupení kreditů najdete na www.topcz.net/cenban.html
(převzato z www.topcz.net)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama