Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

NEXXEN mp3 přehrávače a skype - vyšší nové provize

15. února 2006 v 21:00 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
NEXXEN zvedl provize!
Jak najít správnou provizi pro konkrétní produkt
Uvedená provize je v korunách. Prvotně je výše provize stanovena pro každou kategorii produktů, tedy např. MP3 přehrávače značky Emgeton apod. Tyto najdete v horní tabulce. Pokud se některý z produktů výší provize vybočuje z výše provize stanovené pro kategorii ve které je zařazené, a to jak směrem nahoru, tak směrem dolů, je jeho provize stanovena individuálně a uvedena v dolní tabulce. Znamená to tedy, že provize uvedené v dolní tabulce, které jsou adresnější, mají přednost před obecnějšími provizemi uvedenými v horní tabulce.
Protože je výše provize závislá na našich nákupních a prodejních cenách, které se velice často mění, nemusí být zde uvedené provize vždy úplně aktuální. Přestože zde uvedené provize jsou pouze informační, tak provize, které Vám budou započítány v našem systému jsou reálné a aktuální budou.
V případě nejasností nás neváhejte telefonicky kontaktovat. Z časových důvodů nejsme schopní odpovídat písemně na e-maily nebo SMS! Jediné místo, kde budeme odpovídat písemně je diskusní fórum pro partnery.
(převzato ze stránek Nexxen.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama