Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Info-mail.er.cz nová možnost výdělku na netu!

9. ledna 2006 v 12:44 | AffiliateCZ
Rozjíždí se nový partnerský systém, 1. reklamní e-maily se začnou rozesílat 1. 4. 2006. Ovšem registrovat se můžete již nyní!
Možnost vydělat si peníze za různé aktivity. Pouze partnerský systém jako Info-Mail.er.cz se s Vámi rozdělí o zisk z reklamy, kterou si zadavatelé zaplatí, a navíc tím šetříte přírodu, která by jinak padla na papír pro letákové či billboardové kampaně! Největší odměny od nás dostáváte například za čtení reklamních e-mailů (až Kč 3,20 za přijmutí jednoho reklamního e-mailu) nebo navštěvování webových stránek sponzorů apod. Finanční odměny získáváte i za aktivity uživatelů, které doporučíte (5 referenčních úrovní). Již za registraci Vám připíšeme Kč 15,- jako malou pozornost. Neslibujeme Vám obrovské výdělky, ale přivydělat si několik "stovek" ročně téměř za nic je podle nás férová nabídka.
Možnost ušetřit Vaše peníze. Jako součást některých e-mailů a jiných forem námi distribuované reklamy budou slevové kupony od sponzorů nebo alespoň informace o probíhajících zajímavých slevách. Jistě každý z Vás ocení možnost ušetřit...
Možnost dozvědět se zajímavé informace nejen z oblasti internetu. Jako součást naší speciální nabídky je i 1. český e-mailový magazín Mail.er.cz, který Vás bude přibližně 1x měsíčně informovat o zajímavostech a novinkách na internetu. Dále jistě oceníte speciální bezpečnostní informační zprávy, které Vás budou informovat o aktuálních nebezpečích na internetu. A samozřejmě i placená reklama může být velice poučná a zajímavá.
.: Jak dostanu své peníze?
Převodem na účet u některé z českých bank nebo na účet u jiné finanční instituce jako je MoneyBookers.com nebo E-Gold.com (více o těchto transakčních systémech zde) po dosažení minimální výplatní hranice Kč 300,-.
Výměnou za hodnotné ceny od sponzorů, partnerů i od nás. Ano, nasbírané odměny můžete jednoduše vyměnit za velice zajímavé ceny!
Jinak. Pokud budete chtít své odměny po dosažení minimální výplatní hranice vyplatit jinak, rádi se s Vámi poté domluvíme...
.: Co mě to bude stát?
Vůbec nic! Za registrace i užívání systému Info-Mail.er.cz nic neplatíte - pouze vyděláváte!
Výše provize je následující:
1. úroveň2. úroveň3. úroveň4. úroveň5. úroveň
5 %4 %3 %2 %1 %
---------------
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama