Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Pilná včelka na internetu

16. listopadu 2005 v 15:40 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Vcela.net reklamní systém, který rozhodně stojí za zvážení.
Znáte včelku na českém internetu? Neznáte? Je to reklamní systém www.vcela.net .Tento systém je založený na pop-up oknech, což může spoustu návštěvníků od samotného obsahu dané stránky v pop-up oknu docela odradit. V mnoha průzkumech vyšla pop-up reklama jako jeden ne moc mezi návštěvníky webových prezenatací oblíbený způsobů reklamy na internetu.
O co zde jde?
Otázkou je, z pohledu provozovatele prezentace, v reflexi na oblíbenost takovéhoto způsobu internetové prezentace, zda se to vyplatí. V systému vcela.net nenaleznete větší firmy, tedy myslíme tím znímější firmy, které by tímto způsobem lákaly návštěvníky intenetu na své stránky a měli pomocí tohoto systému
větší zisky. tento systém je tedy spíše určen pro menší, drobnější zájemce, jak plyne z předešlého.
Pokud chci na internetu zlepšit svou návštěvnost, pomůže mi vcela.net?
Otázkou je, z pohledu provozovatele prezentace, v reflexi na oblíbenost takovéhoto způsobu internetové prezentace, zda se to vyplatí. Ano i ne. Zvážit by se měly dva faktory, jednak obsah vlastních stránek, které do systému chcete vložit, a jednak si uvědomit, koho chcete tímto oslovit.
Obsah vlastních stránek.
Obsah stránek v pop-up oknu musí být výstižný, ihned do očí byjící. Musí potenciálního zákazníka okamžitě oslovit, aby okno, které na něj bafne ihned potom nezavřel. Obsah musí být jinými slovy dostatečně výstižný.
Koho chceme oslovit?
Uvědomte si koho takovouto reklamní prezentací chcete oslovit, a podle toho formuljte a i vizualizujte dané pop-up okno. Nemá přeci smysl zahltit zákazníka stránkama, tedy informacema, kterí v dané chvíly nejsou až tak pro něj relevantní. Chceme přeci dosáhnout jediného cíle, a to je zaujmutí.
Takže na závěr?
Pro rozjezd internetové reklamní kampaně je vcela.net dostatečným prostředkem.

AffiliateCZ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viero Viero | 9. února 2007 v 20:22 | Reagovat

Je to podvod, již více jak rok čekám na vypacení za získané kredity a nic se neděje. Několikrát jsem jim psal a buď neodpověděli vůbec, nebo napsali nic neříkající omluvný email.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama