Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Emailing.cz partnerský program

22. listopadu 2005 v 10:48 | AffiliateCZ
Emailing.cz partnerský program
Partnerské programy se u nás objevily před několika málo léty. K prvním partnerským programům na českém internetu zajisté patří systémy propagující inzerci zasíláním emailů. K průkopníkům určítě patří emailing.cz. Registrace je jako u každých ostatních programů zdarma. Časté odkazy na internetových prezentací mají znění jako: Získejte peníze! , vydělávejte čtením emailů, atd.
Emailing.cz se postupem času vypracoval natolik, že členská základna tohoto systému se již počítá na tisíce. V čem je výhoda emailing.cz? před ostatními emailovými systémy? Rozhodně jeho profláklost na internetu. Komu dáte přednost, známé firmě, nebo neznámé? Hm? Tak vidíte.
Nechceme ale být přeci otroky a pracovat pro někoho, ale pro sebe, ne? Nechat si zasílat emaily, a být za to mizerně placen, je jedna věc, kterou bych asi nikomu jen tak nedoporučoval, ale zajímavý je emailing.cz kvůli svému referelovému systému. Co to je? Stejně jako u firmy NEXXEN, která provozuje svůj partnerský program založený na provizi z prodeje mp3 přehrávačů, zde též naleznete tento systém. O co se jedná? Jednoduše řečeno můžete pod sebe nechat registrovat další nové členy a máte z nich provizi. To ale není vše. Referelový systém jde do hloubky, tedy pod vámi zaregistrovaný uživatel může vesele nechat pod sebe registrovat další, a i z těch můžete mít provizi. To je síla referaf systému. Tak tedy vzůru do toho a půl je hotovo!
-----------------------
AffiliateCZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bazy Bazy | 4. března 2007 v 12:58 | Reagovat

http://moneytoday.blog.cz na těchto stránkách najedete vyzkoušené emailingové společnosti české i zahraniční. Vyzkoušejte osobně doporučuji!

2 max max | 8. října 2008 v 21:58 | Reagovat

dalši typy jak vydělat na internetu:

www.penize-z-internetu.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama