Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Accommodationinczech.com partnerský program

30. listopadu 2005 v 1:05 | AffiliateCZ |  +výdělek na internetu+
Partnerský program Accommodationinczech.com
Tento partnerský program nabízí možnost výdělku za kliknutí na banner, za referaly, zde je to třístupňový referal systém, a konečně za prodané ubytování.
Konkrétní čísla jsou, jak jsu uvedena na samotném servru accommodationinczech.com, jsou následující:
"Z každé objednávky, která bude zrealizována klientem, který přišel z Vašeho serveru dostanete 2% , respektive 3% u cizojazyčných stránek s velkou návštěvností, z ceny ubytování. Navíc budete mít ještě 10% z výdělků webmastera, kterému tento server doporučíte a který se zaregistruje přes Vás a následně ještě i 5% z webmastera další generace."
Příkladně to vypadá asi následovně: "Z vašeho serveru přijde na náš server zákazník, který si objedná pro sebe a svoji manželku týdenní pobyt např. v hotelu Olea (3000,- / noc). Vy pak dostanete 60,- x 7 nocí x 2 osoby = 840,-. Pokud z Vašeho serveru přijde takových klientů tak 10 do měsíce, tak bude Váš výdělek 8400,- , pokud budete mít pod sebou např. 10 webmasterů a jejich průměrný výdělek bude 5000,- za měsíc, tak Váš podíl bude dále narůstat o 500,- x 10 webmasterů = o 5000,- za měsíc = Váš celkový měsíční výdělek bude činit 13 400,-, no a to jsme ještě nezapočítali třetí generaci webmasterů !
Závěrem dodejme: U tohoto partnerského programu je vcelku slušně vedená statistika přístupů dle jednotlivých IP adres. Vyplácí se, až si vyděláte 1000Kč převodem na váš účet, ale je možno i jinou cestou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama