Nový blog najdete na www.extraprijem.cz Vydělávejte se mnou online! Jak začít vydělávat peníze na internetu.

Partnerský program od Mediaplazza.com

12. srpna 2005 v 17:12 | Affiliatecz |  +výdělek na internetu+
Mediaplazza.com
Mediaplazza, kdo by neznal loga od této společnosti, vyzvánění a hry. ale víte o tom, že z toho můžete mít i peníze? Kamarád si stáhne logo, java hru, animaci, wallpaper atd. na svuj mobil a vy z toho můžete mít až 0,90,-euro, jo vypácí v eurech.
No, a nejlepší na tom je, že tahle společnost poskytuje své služby v celém světě, hmm, takže si logo přes vás může stáhmout klidně někdo z JAR, Francie, Německa,, Belgie, Slovenska,..... Nevěříte?
Tak se koukněte sami.
Myslíte si, že byjste to sami nezvládli si sami udělat stránky? A jak nato tedy? Kde najdu návod?
Mediaplazza má jedno z nejjlepších zázemí pro své webmastery (affiliate), vše má své předlohy, vy si nastavíte pouze barvu, zda si chcete na své stránky dát loga, či jenom pár wallpaperů přes které můžete vydělávat, a to v EURECH!
No a jak Mediaplazza vyplácí peníze? Zadáte jim své číslo konta a oni Vám zašlou peníze. Síla je v tom, že se nemusíte omezovat pouze na české připadné zájemce, co by si cchtěli něco stáhnot, ale je vám otevřený velý svět!
Můžete se i specializovat na určitý konkrétní obsah, tedy zaměřený na určité téma, což je nesmírně důležité, aby jste na stránkách měli poněkud podobný kontent, tedy aby loga, vyzvaněni nebyla na vašich stránkách jako pěst na oko.
Temata jsou zcela různá, auta, sport, erotika, java hry, loga, hudba, vše na co si vzpomenete, takže do toho a půl je hotovo!
V případě jakýchkoli dotazů: affiliatecz@gmail.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama